Pliki cookies

Nasz system używa Plików cookies w celu dostosowania naszego serwisu WWW do Twoich potrzeb.

Zamknij

<>

Tarcza do cięcia stali stopowych A46PPSF V2A - 125 - 2,4 mm

Tarcza do cięcia stali stopowych A46PPSF V2A - 125 - 2,4 mm

Kod produktu:8090 0126 Fplus
Producent:Pferd

Opis produktu

Tarcza do cięcia stali szlachetnej, PS-FORTE, wykonanie o średniej twardości, Rüggeberg

Wykonanie: Korund (A24, A46, A60), spoiwo z żywicy syntetycznej wzmacniane włóknami, dobre właściwości ścierne i wysoka trwałość. Bez dodatku wypełniaczy zawierających związki żelaza, chloru i siarki. Otwór znormalizowany 22,23 mm.

Zastosowanie: Idealne do cięcia blachy, profili i materiału pełnego ze stali i stali szlachetnej. Cienka tarcza (1,0–1,9 mm szerokości) przydatna do szybkiego, komfortowego bezzadziorowego przecinania, tarcza o szerokości 2,4 mm i 2,5 mm uniwersalna do cięcia.

Wskazówka: W celu bezpieczniejszej obróbki z wyższą stabilnością boczną ściernicy od średnicy 178 mm zaleca się stosowanie kołnierza mocującego (nr zamówienia 8110 0010).

Ważna wskazówka dot. obróbki stali szlachetnej.

Przy obróbce stali szlachetnej zaleca się używanie narzędzi, które nie zawierają związków żelaza i siarki. Narzędzia używane wcześniej do obróbki zwykłej stali nie nadają się do obróbki stali szlachetnej. Na narzędziu pozostają resztki zwykłej stali. Te resztki uszkadzają każdy rodzaj stopu stali szlachetnej i mogą powodować korozję obrabianego przedmiotu ze stali szlachetnej. Nawet iskry powstające podczas obróbki stali normalnej mogą niszczyć stopy stali szlachetnej i powodować ich korozję.Do uniwersalnego stosowania w przemyśle.

Ważna wskazówka dot. obróbki stali szlachetnej.

Przy obróbce stali szlachetnej zaleca się używanie narzędzi, które nie zawierają związków żelaza i siarki. Narzędzia używane wcześniej do obróbki zwykłej stali nie nadają się do obróbki stali szlachetnej. Na narzędziu pozostają resztki zwykłej stali. Te resztki uszkadzają każdy rodzaj stopu stali szlachetnej i mogą powodować korozję obrabianego przedmiotu ze stali szlachetnej. Nawet iskry powstające podczas obróbki stali normalnej mogą niszczyć stopy stali szlachetnej i powodować ich korozję.

Kontakt

help@wz.com.pl
+48 32 230 02 88

Pytanie? Napisz!

Cena netto6,48 PLN